درباره سنجه کیش

شرکت تولیدی بازرگانی سنجه کیش در سال ۱۳۶۸ فعالیت خود را تحت عنوان عرضه کننده لوازم خانگی کوچک برقی آغاز نمود . بسیاری از محصولات لوازم خانه و آشپزخانه کوچک برقی مانند مولینکس فرانسه ، پترا الکتریک آلمان ، پیکارد و موزر ، همچنین ظروف چینی باواریا ، به واسطه واردات و عرضه این مجموعه به خانه های شما عزیزان راه پیدا کرد و به بخشی از خاطرات خوش روزهای گذشته بدل گردید .

در سال ۱۳۷۷ شرکت تولیدی بازرگانی سنجه کیش همکاری ماندگار خود را با گروه دلونگی آغاز نمود و بعنوان تنها نماینده رسمی محصولات دلونگی در ایران به گسترش فعالیت با برترینهای صنعت لوازم خانگی برقی ادامه داد .

شرکت تولیدی بازرگانی سنجه کیش در حال حاضر بعنوان تنها نماینده رسمی وانحصاری محصولات دلونگی ایتالیا ، پــولتی ، لاراستار سوئیس ، فـــلر و مـتئوی آلمان و همچنین برند میگل با تجربه ای ۲۸ ساله در ارائه محصولات لوازم برقی کوچک منزل و خدمات پس از فروش گسترده در حال فعالیت میباشد .

خدمات پس از فروش:

ما با ۲۴ ماه گارانتی و ۱۲۰ ماه خدمات پس از فروش برای تمامی محصولات ارائه شده ، حامی مشتریانمان هستیم .

همچنین با شبکه گسترده ای از نمایندگان خدمات پس از فروش در بیش از ۱۲۰ نقطه ی کشور در خدمت شما عزیزان میباشیم .

در سال ۱۳۹۴ به جهت رفاه حال مصرف کنندگان و امکان ارائه خدمات پس از فروش در سراسر کشور ، خدمتی نوین را ارائه نمودیم . به سبب صرفه جویی در وقت و هزینه ، همچنین ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات با بهترین کیفیت در واحد تعمیرات مرکزی واقع در تهران ، کالا از درب منزل شما دریافت خواهد شد و پس از تعمیرات ، از طریق پست و شرکتهای حمل و نقل معتبر برای شما ارسال خواهد شد و شما تنها هزینه ارسال و دریافت پستی را پرداخت خواهید نمود.

با شماره گیری ۲۳۲۸ - ۰۲۱از سراسر کشور میتوانید با واحد امور مشتریان تماس حاصل نموده تا همکاران ما راهنمای شما باشند .

آموزش و آشپزی:

شرکت تولیدی بازرگانی سنجه کیش با نگاهی ویژه به مبحث بروز رسانی ، آموزش استفاده صحیح از دستگاهها و شناخت عملکرد آن جهت مصرف بهینه و مطلوب ، مرکز " آموزش و آشپزی" را ایجاد نموده و روش های پخت و پـز با دستگاههای جدید را به شما آموزش خواهد داد .

شما میتوانید برای برقراری ارتباط با بخش های مختلف با شماره تلفن ۲۳۲۸ - ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.