شرایط حمل و تحویل کالا

شرایط حمل و تحویل سفارشات

هزینه های حمل و ارسال

 • ارسال سفارشات بالای ۵۰۰,۰۰۰ تومان به سراسر کشور رایگان میباشد .

 • برای سفارشات کمتر از  ۵۰۰,۰۰۰ تومان در تهران مبلغ ۲۵.۰۰۰ تومان هزینه حمل و ارسال منظور میگردد .
 • برای سفارشاتکمتر از ۵۰۰,۰۰۰ تومان در شهرستان مبلغ ۳۰.۰۰۰ تومان هزینه حمل و ارسال منظور میگردد .

" ارسال سفارشات با بهترین کیفیت و در کوتاهترین زمان "

رسالت مجموعه سنجه کیش به عنوان تنها نماینده رسمی و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش برندهای معتبر دلونگی ، میگل ، فــلر ، متــئو  در ایران ، کسب رضایت مشتریان و سهولت در خرید ، همچنین ارائه خدمات پس از فروش گسترده به منظور رفاه حال شما عزیزان در سراسر ایران میباشد . بدین منظور با بهره گیری از واحد لجستیک اختصاصی سنجه و پیمانکاران معتبر ارسال کالا و نظارت بر روند فعالیت ایشان میتوانیم با بهترین کیفیت و البته در کوتاهترین زمان ممکن سفارش شما را به دستتان برسانیم .  

ارسال سفارشات در روزهای عادی

 • شهر تهران :
 • در صورت ثبت سفارش و تسویه سبد خرید پیش از ساعت 10:00 روزهای شنبه تا پنجشنبه تمامی سفارشات طبق " بازه زمانی توزیع سفارشات " تحویل کاربران عزیزمان خواهد شد . 
 • در صورت ثبت سفارش پیش از تعطیلات رسمی و مناسبتی ، روند ثبت سفارش و ارسال کالای شما بمانند پنجشنبه و جمعه خواهد بود و در اولین روز کاری پس از اتمام تعطیلات به دست شما خواهد رسید . 

 • بازه زمانی توزیع سفارشات در شهر تهران :

 • بازه زمانی توزیع روزهای شنبه تا چهارشنبه  ساعت 9 الی 17 میباشد .

بازه زمانی توزیع در روز پنجشنبه ساعت 9 الی 14 میباشد . 

با توجه به زمانبندی محدود توزیع سفارشات در روز پنجشنبه ، سفارشاتی که به هر دلیلی تحویل کاربر نگردیده اند در روز کاری بعد توزیع خواهند شد .  

 

سایر استانها و توابع تهران

" ارسال ویژه "

 • شهرهای راه نزدیک : 

آستارا ، آزادشهر ، آران و بیدگل ، آمل ، اردبیل ، اصفهان ، بابلسر ، فریدونکنار ، محمود آباد ، بابل ، ساری ، تبریز ، رشت ، زنجان ، قزوین ، کرمانشاه ، کاشان ، خرم آباد ، همدان ، گرگان ، اراک ، بندر انزلی ، ایلام ، بناب ، بهشهر ، تنکابن ، خمینی شهر ، چالوس ، نوشهر ، دامغان ، رودسر، ساوه ، سمنان ، سنندج ، شاهرود ، شاهین شهر ، شهرضا ، قائمشهر ، قم ، گنبد ، لاهیجان ، لنگرود ، مراغه ، ملایر ، میاندوآب ، میبد ، اردکان ، یزد ، نیشابور ، نور ، رویان ، سبزوار ، خوی ، مهاباد ، بوکان ، خرمدره ، دلیجان و توابع استان تهران

 • مدت زمان دریافت سفارش از زمان ثبت آن با توجه به محل سکونت ، نوع سفارش و زمان ثبت سفارش در بازه زمانی ۲۴ الی ۷۲ ساعت کاری میباشد .  

 • شهرهای راه دور : 

اهواز ، ارومیه ، شیراز ، مشهد ، کرمان ، آبادان ، خرمشهر ، بجنورد ، بروجرد ، بــم ، بندر عباس ، بوشهر ، بیرجند ، دزفول ، رفسنجان ، زاهدان ،  شهرکرد ، مرودشت ، یاسوج ، ماهـشهر ، سقز ، سیرجان ، گچساران  

 • مدت زمان دریافت سفارش از زمان ثبت آن با توجه به محل سکونت ، نوع سفارش و زمان ثبت سفارش در بازه زمانی ۴۸ الی ۷۲ ساعت کاری میباشد .  

"خدمات پست ج ا ا"

 • خدمات پست پیشتاز : 

 • مابقی نواحی و مناطق کشور با استفاده از خدمات پست  پیشتاز تحت پوشش قرار خواهد گرفت و با توجه به منطقه سکونت و نوع سفارش شما منطبق با زمانبندی پست جمهوری اسلامی به دست شما خواهد رسید .

 • نکته بسیار مهم :

در شرایط ویژه به مانند جشنواره ها و یا بازه زمانی مناسبتها ( روز مادر ) و ایامی که حجم سفارشات افزایش میابد مانند اسفند ماه ، بر حسب نوع پرداخت و محل دریافت سفارش رعایت زمانبندی به مانند ایام عادی سال امکانپذیر نمیباشد . بدین جهت از شما کاربر عزیز تقاضای صبر و شکیبایی را  خواستاریم تا با بهترین کیفیت  سفارش شما تحویل داده شود .

کاربر گرامی در هنگام ثبت و تحویل سفارشات نکات زیر را در نظر گرفته و آنها را رعایت نمایید :

 • تحویل رایگان برای سفارشات با مبلغ بیشتر از ۵۰۰,۰۰۰ تومان در شهر تهران میباشد و کمتر از آن مبلغ ۲۵.۰۰۰ تومان بعنوان کرایه حمل در صورتحساب مشتری درج میگردد .
 • تحویل رایگان برای سفارشات با مبلغ بیشتر از ۵۰۰,۰۰۰ تومان در سایر استانها و نواحی ( بغیر از شهر تهران ) میباشد و کمتر از آن مبلغ ۳۰.۰۰۰ تومان بعنوان کرایه حمل در صورتحساب مشتری درج میگردد .
 • به جهت رعایت برخی ملاحظات و محدودیت ها تمامی سفارشات در محل درب اصلی و ورودی ساختمان منتهی به کوچه یا خیابان  تحویل داده میشود.
 • تحویل سفارشات در صورت پرداخت آنلاین ، تحویل صاحب پروفایل و یا شخصی که بعنوان گیرنده ، مشخصات ایشان ثبت شده باشد صرفا با ارائه کارت ملی و یا مدرک شناسایی معتبر انجام خواهد پذیرفت .
 • بررسی و تطابق تعداد و نوع اقلام سفارش با رسید تحویل ، در حضور متصدی پست و توزیع کننده محمولات صورت خواهد پذیرفت .
 • باز کردن و نصب محصولاتی که میبایست توسط نصاب متخصص شرکت مربوطه را اندازی شود مجاز نمیباشد و در صورت عدم رعایت این مهم هر گونه خدمات پس از فروش و گارانتی بازگشت محصول از بین خواهد رفت .
 • تحویل سفارشات در اماکن عمومی امکانپذیر نمیباشد و صرفا تحویل کالا در نشانی ثبت شده در پروفایل کاربر امکانپذیر خواهد بود .
 • برخی کالاها در طرح های تشویقی ، فروشهای ویژه و جشنواره ها فقط از طریق پست پیشتاز ارسال خواهند ، در این صورت این موضوع به اطلاع کاربر خواهد رسید .
 • پیش از تحویل سفارش از مامور پست ، تسویه و امضاء بارنامه یا رسید تحویل نسبت به وارسی بسته بندی و عدم وارد شدن خدشه ( پاره شدگی ، خیس شدگی ، له شدگی ، سوراخ شدگی و خارج شدن شکل کارتن از حالت طبیعی ) اقدامات لازم را انجام دهید . در صورت بروز هر گونه اشکال و ایراد در بسته بندی از تحویل گرفتن محموله خودداری و آن را مرجوع نمایید نمایید در غیر اینصورت استفاده از گارانتی هفت روزه کالا امکانپذیر نمیباشد .
 • در صورت ارسال محمولات به روشی غیر از پست پیشتاز ( ارسال ویژه ) ، مامور توزیع فقط یک مرتبه درب منزل مشتری مراجعه نموده و در صورت عدم حضور ایشان کالا به نمایندگی پیمانکار شهر مورد نظر برگشت داده شده و مشتری تا ۴۸ ساعت مهلت مراجعه حضوری به نمایندگی مذکور را خواهد داشت ، در عدم دریافت کالا از سوی سفارش دهنده ، محموله بازگشت داده خواهد شد .

روش دریافت سفارش توسط کاربر

در هنگام تحویل گرفتن سفارش از مامور پست شکل ظاهری جعبه و نوع بسته بندی را بررسی نموده و در صورت مشاهده هر گونه خدشه ( وجود سوراخ و پارگی ، باز بودن درب جعبه ، تغییر شکل نامتعارف کارتن ، شنیده شدن صدای شکستنی و خیس بودن جعبه کالا ) از تحویل گرفتن آن اکیدا خودداری نمایید ، توجه نمایید در صورت تحویل گرفتن کالا و یا امضاء رسید سفارش تمامی مسئولیت آن بر عهده کاربر خواهد بود .

در صورتی که آسیب دیدگی کالای سفارش داده شده در زمان تحویل قابل مشاهده و محرز باشد ، لطفا از دریافت محموله جدا خودداری نمایید تا جهت بررسی به شرکت سنجه کیش بازگردانده شود. 

هر سفارش حداقل شامل یک بسته ( کالا ) تا چندین کالا یا بسته خواهد بود ، در زمان تحویل سفارش از مامور پست تعداد کالاهای سفارش داده شده و نوع تمامی آنها را بررسی و سپس تحویل بگیرید .

در صورت تجمیع کالاهای شما ( چند کالا درون یک کارتن بزرگتر قرار خواهد گرفت ) از پلمپ بودن و باز نشدن چسب و تسمه های آن اطمینان حاصل نموده ، کارتن بزرگ را باز نمایید و یک به یک بسته های درون آن را طبق سفارش خود تحویل بگیرید .