ثبت سفارش

روزهای شنبه تا پنجشنبه روزهای کاری در شرکت سنجه کیش (به استثنای تعطیلات رسمی ) تلقی میشود و سفارش در روزهای کاری  بعد از آن پردازش خواهد شد. امکان ثبت سفارش برای کاربران سنجه کیش ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز امکانپذیر می باشد. 

شرکت بازرگانی سنجه کیش حق لغو سفارشات ثبت شده توسط مشتری و عودت وجه سفارشات ظرف مدت زمان ۷ روز کاری را برای خود محفوظ می دارد . 

در صورت لغو سفارش از طرف مشتری در صورت رعایت نمودن شرایط بازگشت کالا ، عودت وجه ظرف مدت زمان ۷ روز کاری صورت خواهد پذیرفت . 

به کاربران گرامی اکیدا توصیه میگردد ، پس از ثبت سفارش و در زمان پرداخت در درگاه بانکی از کارتی که متعلق به ایشان میباشد استفاده نمایند . نام صاحب حساب و نام کاربری میبایست یکسان باشد تا امکان عودت وجه به همان شماره کارتی که خرید با آن انجام شده ، میسر گردد .

کاربران در زمان سفارش کالای مورد نظر خود اطلاعات حساب خود را به درستی وارد کنند. در صورتی که اطلاعات نادرست وارد شوند، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. جهت احراز هویت شرکت سنجه کیش ممکن است با کاربر تماس حاصل نماید و در صورت اضافه کردن آدرس پیش فرض جهت ارسال کالا به آدرس قید شده هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد (رویت میگردد). 

نشانی پیش فرض (ارسال) بر روی فاکتور قید خواهد شد پس افراد حقیقی و یاشرکت های حقوقی به این مورد دقت بفرمایند. بعد از ثبت آدرس در فاکتور به هیچ عنوان قابل تغییر نمیباشد. 

تحویل سفارش در اماکن عمومی امکان پذیر نمی باشد و لازم است آدرس دقیق و قابل استناد باشد. همچنین درب اصلی ساختمان ملاک جهت تحویل کالا میباشد. 

 

قبل از خرید میتوانید محصول مورد نظر خود را به سه روش جستجو نمایید: 

- استفاده از نوار ابزار جستجو و مگا منو جهت نمایش محصولات با دسته بندی مختلف کالایی

- استفاده از دسته بندی کالایی در سمت راست

- استفاده از ابزارهای دسترسی سریع که در صفحه اصلی نمایش داده می شوند:

--ورود به داشبورد سنجه کیش خود

--اطلاعات ارسال سفارش 

--بازبینی سفارش 

--اطلاعات پرداخت 

اگر بدون وارد شدن در سایت کالاهای مورد نظرتان را به سبد خرید اضافه کرده باشید باید در مرحله تسویه آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید تا بتوانید مراحل اطلاعات صورت حساب، اطلاعات ارسال، روش ارسال، اطلاعات پرداخت و بازبینی سفارش را مشاهده نمایید. 

مرحله ۱ تا هفت با عکس کاملا نمایش داده میشود