شرایط مرجوعی

تنها سرمایه ارزشمند شرکت سنجه کیش ، مشتریان آن می باشند.

با توجه به شرایط خرید غیر حضوری و پیش بینی برخی مسائل و همچنینرعایت حقوق مصرف کنندگان ، امکان بازگرداندن کالا و استفاده از ضمانت ۷ روزه را برای شما فراهم نموده ایم .

رعایت شرایط ذیل جهت استفاده از ضمانت ۷ روزه از اهمیت بالایی برخوردار است، بنابراین از شما درخواست میگردد با مطالعه این شرایط پیش از خرید ما را در ارائه خدمات مناسب یاری فرمایید .

انصراف از خرید و بازگشت ۷ روزه کالا

انصراف از خرید به شرط اینکه جعبه دستگاه از حالت پلمپ خارج نشده باشد تا ۷ روز امکان پذیر خواهد بود .

در صورت هر گونه دخل و تصرف در شکل ظاهری کارتن ( نوشتن ، سوراخ کردن و خیس و پاره شدن ) ، باز شدن بسته بندی اولیه و فک پلمپ ، کندن بر چسب ها ، نایلون ، وکیوم و شرینگ ، کارتن دوم دستگاه ( در صورت وجود ) شکستن یونولیتها و پاره شدن ضربه گیرها امکان مرجوع نمودن کالااز بین خواهد رفت ، حتی اگر از دستگاه استفاده نشده باشد .

کلیه هزینه های ارسال و بازگشت کالا در صورت انصراف خریدار و مرجوع نمودن دستگاه به عهده کاربر میباشد و از مجموع مبلغ عودت داده شده کسر میگردد .

انصراف از خرید برخی کالاهای موجود در یک سفارش ثبت شده از مجموع کالاهای آن سفارش ، در صورتی که ارزش کالاهای باقی مانده نزد کاربر در سفارشات ارسالی  بیشتر از ۲۰۰۰۰۰ تومان باشد صرفا هزینه بازگشت ( مرجوعی ) کالااز مشتریاخذ میگردد،در غیر اینصورت تمام هزینه ارسال کالا و بازگشت ( مرجوعی ) از مبلغ پرداختی به کاربر کسر خواهد شد .

در صورتی که کاربری از امتیازات ویژه وبسایت سنجه کیش مانند کوپن تخفیف استفاده نماید ، در زمان انصراف از خرید مبلغ پرداخت شده توسط کاربر به ایشان بازمیگردد و کوپن استفاده شده باطل و مجددا قابل استفاده نمی باشد . همچنین در صورتی که در جشنواره ها و فروشهای ویژه کالای هدیه ای همراه سفارش ارسال شود در صورت انصراف از خرید ، آن محصول از کاربر با رعایت شرایط پلمپ محصول دریافت شده و در صورت استفاده مشتری از آن محصول ، ارزش آن از مجموع مبلغ عودت داده شده به کاربر کسر خواهد شد . کالای هدیه واجد شرایط استفاده از تخفیفات ارائه شده در وبسایت نخواهد بود .

در طول ۷ روز ضمانت بازگشت کالا و جهت استفاده از شرایط مرجوعی و یا تعویض کالا ، جعبه محصول بدون هیچگونه عیب ظاهری میبایست نگهداری شود . از نوشتن ، برچسب زدن ، پاره کردن جعبه خودداری نموده و تمامی لوازم و متعلقات کالا و همچنین انواع ضربه گیرها از هر جنس و هر نوع نباید آسیب دیده باشند .

مدت زمان عودت وجه سفارش به حساب مشتری ۷ روز کاری پس از دریافت کالا در انبار مبدا فروشگاه اینترنتی سنجه کیش خواهد بود .

مبلغ عودت داده شده به مشتری تنها به همان شماره کارت و حسابی که خرید و پرداخت آنلاین با آن انجام شده و به شرط یکسان بودن اطلاعات هویتی کاربر با اطلاعات هویتی صاحب حساب بانکی میسر میباشد .

برای اعلام درخواست انصراف از خرید ، خواهشمندم پس از ورود به حساب کاربری خود به صفحه انصراف از خرید مراجعه نموده و درخواست خود را ثبت نمایید .

پیگیری مغایرتهای احتمالی

زمان اعلام مغایرت رنگی و ایراد فیزیکی دستگاه حداکثر ۲۴ ساعت پس از تحویل کالا به سفارش دهنده میباشد و پس از اتمام زمان مورد نظر امکان رسیدگی به مشکلات مطروحه امکان پذیر نخواهد بود .

پس از تحویل کالا و باز نمودن جعبه محصول ابتدا شکل ظاهری آن را بررسی نموده و در صورت مغایرت رنگی و یا ایراد فیزیکی آن را سریعا به داخل جعبه بازگردانید ( از روشن نمودن دستگاه جدا خودداری نمایید ) سپس با مراجعه به صفحه  تعویض کالا، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایید .  

با توجه به درج توضیحات فنی کامل در خصوص هر دستگاه ، استفاده از تصاویر و نمایش رنگبندی کامل محصولات در سایت ، این امکان وجود دارد کالای مورد نظر شما در رنگبندی تفاوت بسیار اندکی با عکس داشته و تشخیص رنگ در زمان انتخاب توسط کاربر بدرستی انجام نشود و همچنین تصاویر تفاوتهایی بسیار جزئی با کالای ارسالی داشته باشد که حاصل سوء برداشت کاربر در هنگام بازدید از سایت و  تصاویر دستگاهها بوده ، به همین جهت مطرح نمودن طیف رنگی بعنوان مغایرت تلقی نخواهد شد و در خصوص مغایرت فیزیکی ملاک تصمیم گیری اطلاعات درج شده در بخش توضیحات فنی دستگاه میباشد .

پیگیریهای مشکلات فنی دستگاه

پس از استفاده دستگاه برای مرتبه اول و مشاهده هر گونه ایراد فنی ، ابتدا دستگاه را درون جعبه قرار داده و سپس حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت با مراجعه به صفحه  تعویض کالا ، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایید . 

در صورت بازگرداندن کالاهایی که دارای ایراد فنی میباشند ، تمامی متعلقات دستگاه بدون هیچ کم و کاستی درون جعبه دستگاه قرار داده شده و با رعایت سلامت بسته بندی و جعبه کالا  ( در نکات ذیل به تفضیل اشاره شده ) آن را ارسال نمایید .

خواهشمندم پس از دریافت  کالاهای سفارش داده شده ، حداکثر ظرف مدت ۲۴ساعت آنها را بررسی نموده و در صورت وجود ایراد فنی سریعا اطلاع رسانی نمایید . در غیراینصورت مسئولیت مشکلات دستگاهها به عهده کاربر میباشد . 

نکاتی جهت استفاده از ضمانت و خدمات پس از فروش

تقاضا میگردد از باز کردن ( فک پلمب ) کالاهایی که می بایست توسط نصاب مجاز شرکت نصب و راه اندازی شود ، خودداری نمایید. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت .

لوازم جانبی و قطعات مصرفی تحت هیچ شرایطی شامل گارانتی نمیباشد . 

مرجوع نمودن لوازم جانبی و قطعات مصرفی سفارش داده شده تحت هیچ شرایطی امکانپذیر نمیباشد .

عودت قطعات مصرفی ( فیلتر های ) دستگاههای تصفیه هوا و تصفیه آب به جهت رعایت اصول بهداشتی حتی پیش از هفت روز امکانپذیر نمیباشد . 

عودت نمودن دسته " لوازم شخصی برقی " با تبعیت از قانون منع مرجوع نمودن لوازم آرایشی و بهداشتی به جهت رعایت اصول بهداشتی ( حتی پیش از هفت روز ) به هیچ عنوان صورت نخواهد گرفت

تمامی کالا های مرجوعی توسط کارشناسان واحد مربوطه بررسی و بازبینی میگردند و در صورت تایید خرابی دستگاه و رفع قصور از جانب مشتری روند رسیدگی به درخواست کاربر اجرا خواهد شد .

کالاهایی که خارج از ضوابط تعیین شده و بدون هماهنگیهای لازم بازگشت داده شوند ، مجددا به مشتری مرجوع شده و در صورت عدم دریافت کالا توسط مشتری ، کالا به مدت ۳ هفته به صورت امانت نزد شرکت سنجه خواهد ماند و پس از اتمام این زمان فروشگاه سنجه در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا فقدان آن هیچ‌گونه مسوولیتی نخواهد داشت.

کاربر گرامی لطفا از بازگرداندن کالا به نشانی دفتر مرکزی سنجه کیش جدا خوداری نمایید.